Lyžařský ráj DAVID SPORT slaví 30 let a přeje krásnou zimu

David Sport, největší centrum špičkových značek zimního a lyžařského vybavení v České republice, slaví letos již 30. výročí. Již 30 let nabízí ucelené kolekce a největší výběr těch nejvýznamnějších značek v lyžařském světě: SPORTALM, GOLDBERGH, TONI SAILER, DESCENTE, SPYDER, ATOMIC, ROSSIGNOL, STOCKLI, OAKLEY, HEAD, KASK, MOON BOOT, POIVRE BLANC, ROXY, BARTS, SCOTT, CASCO, MARTINI a mnoho dalších.

Obrovský multibrandový obchod v Harrachově i vlajkové obchody v Praze, Špindlerově Mlýně a Peci pod Sněžkou jsou doslova rájem pro každého, kdo hledá kvalitní a stylové oblečení, ve kterém si užije zimu ve městě i na sjezdovce. Najdete tu největší výběr oblečení a doplňků exkluzivních značek SPORTALM a GOLDBERGH, které milují trendy zákaznice a celebrity po celém světě, a David Sport je také specialistou na zimní boty a oblíbené sněhule MOON BOOTS, které si zamiluje každý, kdo tráví zimu na horách.

David Sportu nabízí dámské, pánské i dětské kolekce oblečení a doplňků i veškeré sportovní vybavení včetně odborného servisu, vše pohodlně pod jednou střechou. At’ hledáte dokonalý model na sjezdovku, stylové oblečení na apres-ski, nejrychlejší lyže, zimní výbavu pro děti nebo funkční vybavení do extrémních podmínek, David Sport poskytuje kompletní servis pro celou rodinu a má otevřeno denně včetně všech svátků, již 30 let.

Nakupovat a načerpat inspiraci na nadcházející zimní sezónu ovšem můžete i z pohodlí domova v e-shopu www.davidsport.cz.

David Sport přeje krásnou zimu!

Více informací a produktů najdete na www.davidsport.cz.

@davidsportcz @sportalm_goldbergh_praha

Zdroj foto: DAVID SPORT

Related posts